Дорожня карта продукту Грейнтрек на 2024

На цій сторінці ви знайдете інформацію про наші продуктові плани. Це план який ми погодили і передали в наш відділ розробки, і над реалізацією якого працює окрема команда, не відволікаючись на невеличкі та поточні задачі.

I квартал

Імпорт логістики

Цей функціонал дозволяє більш оперативно імпортувати логістику в систему.

Тепер можна уникати дублювання за рахунок можливості вибрати які транспортні засоби оновити, а які створити нові прямо через інтерфейс імпорту.

Контракт позиції

Величезний шматок функціоналу, який має на меті уніфікувати індикатори, тікети та контракти, передбачаючи наявність складних договорів з клієнтами.

Наразі в системі, для того щоб створити контракт з декількома позиціями (наприклад Пшениця та Кукурудза) потрібно створювіати декілька контрактів, та обʼднувати їх у так званий Мультиконтракт. Відповідно виконання, документи та ланцюжок від індикатора та тікета було складно прослідкувати.

Ми робимо аналогічно як працюють інвойси. Є інвойс, а є будь-яка кількість інвойс позицій, в яких вже фіксують конкретні домовленості по ціні, обʼєму. Тільки у випадку контрактів – це будуть контракт позиції.

Це дозволить уніфікувати весь шлях від потенціала, індикатора, тікета до контаркту. Також це дозволить оперувати саме контракт позиціями на рівні паспорту, та звʼязувати конкретні контракт позиції між собою зі сторони закупки та продажу.

Крім цього, буде змога вивести на новий рівень функціонал декількох цін (few prices).

Користувач залежно від існуючих контракт-позицій зможе бачити коректні дані/вартісні показники у звіті Position, а також вносити об’єкти виконання лише для головних позицій.

Склад

Ще один дуже великий, при цьому неймовірно важливий функціонал, який розширить можливості системи щодо складського обліку. Станом на зараз залишки на складах розраховуються по об’єктах виконання, і користувачам видно лише підсумкові обсяги товару.

Користувач не може побачити, за яким конкретно закупівельним контрактом/контрагентом скільки товару залишилося, щоб його перекинути на паспорти. Не рахується собівартість залишків на складі, відповідно її неможливо врахувати у ПНЛ паспорта за виконанням.

Модернізація складу дозволить вирішити ці проблеми.

Ми додаємо можливість управляти залишками та собівартістю із врахуванням різних методу FIFO, тим самим робота із паспортами, залишками, позицією стане в рази простішою.

Мобільний застосунок

Сучасність вимагає сучасних рішень. Ми залучили професійного UI/UX дизайнера з якою ми розробили новий варіант мобільного застосунку, який дозволить мати доступ до системи 24 на 7 з будь якого девайсу, зручно переглядати будь-яку інформацію, та шукати і переглядати потрібних контрагентів, контрактів, інвойси прямо із телефону.

Першим кроком ми дамо можливість створювати трейд тікети (через позиції з різними опціями цін) та робити погодження. Цей застосунок є першим кроком до грандіозного редизайну нашої системи. А вже в наступних релізах додамо функціонал по іншим блокам системи.


II квартал

Редизайн основної системи

Відповідно, заклавши базис під зміну дизайну, ми зможемо перенести візуальні компоненти системи на новий інтерфейс. Це важливо по декількох причинах:

  • Новий дизайн означає нові технології, які ми будемо використовувати. Поточні технології існують із 2015 року, з того часу багато що змінилось, і саме час йти в ногу із сучасністю. Нові підходи дозволять мінімізувати кількість багів та відмов системи, зроблять її уніфікованою та однаковою в усіх місцях
  • Ми проводили опитування користувачів, для того щоб не просто перемалювати дизайн, а зробити це так, щоб системою стало простіше користуватись. Вас чекає багато приємних сюрпризів та покращень, але поки що привідкриємо один з них – тепер всі таблиці можна буде редагувати як в Excel, без необхідності “провалюватись” кудись, відкривати вікна і так далі.

Взаємозалік грошових коштів

Цей функціонал надасть можливість робити взаємозалік між декількома інвойсами, чого наразі немає в системі. У вас буде можливість вибрати кількість інвойсів, між якими потрібно зробити взаємозалік. Ця дія буде зафіксована в системі, і ви завжди зможете “знайти кінці”. При цьому, можете бути певні – що на ми враховуємо ці оплати у ПНЛ відповідним чином, тому з точки зору фінансів все буде в порядку.

Витрати

Розширимо функціонал прямих витрат, які враховуються в собівартості товару. У вас буде змога привʼязувати сервісні контракти до витрат та мат аналітику. Також ми плануємо вирішити питання остаточного розʼєднання Прямих та Постійних витрат.

Кабінети

Як ви знаєте у Грейнтрек є інтеграція із Телеграм, та можливість створити Бот для взаємодії із вашими постачальниками. Ми хочемо піти далі і дати можливість створювати окремі Веб-кабінети для ваших контрагентів, в яких вони зможуть продивитись статус по кожному інвойсу, контракту, оплаті. Також переглянути статус документів, та підвантажити транспорті засоби.

Також, разом з цією задачею ми врегулюємо права користувачів, які працюють не у штаті клієнтів, але яким потрібен доступ до частини даних із системи.

ПНЛ та Бюджетування

Нарешті допрацюємо великий блок Фінансового результату.

Ми хочемо поєднати різні ПНЛ звіти в один – фізичний та деривативний – будуть формувати єдиний ПНЛ по компанії, з функціоналом порівняння місяць-місяць, рік-рік, стаття до статті. На додачу, буде можливість порівнювати Аналітичний ПНЛ з Фактичним.

Окрім того, що вже там працює зʼявляться Бюджети, та можливість формувати План по певним статтям, щоб потім порівнювати його із поточним ПНЛ.


III квартал

СРМ блок

Ми хочемо доробити повноцінно СRМ систему із можливістю ставити задачі, перевіряти їх виконання, формувати аналітику, фіксувати потенціали по контрагентам. Також із можливістю інтеграції IP-телефонії для запису розмов із контрагентами.

Інтеграція з Whatsapp

Хочемо реалізувати аналогічний функціонал Ботів та каналів, але вже для Whatsapp, оскільки велика частина іноземних компаній працюють саме у цьому месенджері.

ЕЦП

Будемо працювати над інтеграцією електронно-цифрового підпису в нашій системі, для того, щоб дати можливість візувати та підписувати документи прямо із Грейнтрек!


IV квартал

Валютне хеджування

Можливість проводити хеджування валют, купуючи різні пари EUR/USD, GBP/USD і так далі. Також потрібно впевнитись, що воно буде вплетено в наші ПНЛ звіти.

Налаштування дашборду + Red flags report

Можливість налаштувати стартову сторінку під себе, вибрати із тих блоків системи, які вам найбільш корисні та інформативні.

Для цього, ми також хочемо створити так званий Звіт Червоних Прапорців. Основна ідея звіту полягає в тому, що він працює від зворотнього. Він не показує що у вас відбувається, як показують інші звіти. Він показує те чого у вас відбуватися не повинно.

Це будуть різні набори даних, наприклад – прострочені інвойси, контракти, які можна було проінвойсувати, але цього не було зроблено, і так далі. Відповідно, з цих наборів і можна буде формувати Дашборд для себе, для того, щоб при вході в систему, або при активації мобільного застосунку ви одразу бачили що не так і на що треба звернути увагу.

Інтеграція з поштою та календарем

По-перше, це можливість відправляти вкладення разом з листами (наприклад бізнес підтвердження, або контракт, або рахунок).

По-друге, це повноцінна пошта, прямо у Грейнтрек, з можливістю складати кожен лист на правильну поличку – привʼязувати його до інвойсів чи контрактів чи паспортів чи човнів. Також система буде сама визначати і складати їх в правильні місця – це дасть вам змогу контролювати і швидко знаходити всю переписку по будь-якій темі.

AI

Ми хочемо вплести штучний інтелект в Грейнтрек, змусивши його вам допомагати. Таких кейсів використання може бути багато: перевірка драфтів документів, вичитка текстів, формування листів ,заповнення даних за вас, і так далі.