Борчевський Віктор, Менеджер з розвитку бізнесу, «Сингента» в Україні

Борчевський Віктор, Менеджер з розвитку бізнесу, «Сингента» в Україні

GrainTrack майже 5 років співпрацює з одним із підрозділів компанії «Сингента» в Україні.

Наразі результати п’яти років співпраці з українською командою розробників GrainTrack приносять нашій команді суттєву користь. Нам вдалося автоматизувати значну більшість наших процесів, та отримати зручний і гнучкий інструмент для підтримки наших бартерних програм.

Зараз важливість використання фінансових рішень, коли фермер не має змоги продати свій врожай за гроші через заблокований експорт, велика як ніколи. І «Сингента», розуміючи ці проблеми, активно шукає шляхи збільшення обсягів, що проходять через такі рішення, щоб дати фермеру можливість розрахуватися за ЗЗР та Насіння.

Наразі суттєво полегшено ведення оперативного обліку торгових операцій з с/г продукцією, та бізнес-процесів, специфічних для бартерних програм відділу Фінансових рішень, в тому числі:

  • автоматизовано більшість процесів для супроводу бартерних програм; створено зручну і гнучку систему для ведення угод, від запиту на підтвердження угоди до генерації інвойсів;
  • реалізовано повноцінну систему погодження запланованих угод (approvals): у нас є можливість налаштовувати різні рівні погоджень в залежності від суми угоди, культури або базису постачання;
  • реалізовано створення і супровід програм лояльності для наших постачальників та облік витрат по ним;
  • реалізовано також процеси, специфічні для бартерних програм «Сингенти», – оформлення перевідступлень та взаємозаліків між постачальниками, дистриб’юторами і «Сингентою» (прямі, непрямі, часткові або повні);
  • маємо автоматичне формування інвойсів з логістики, видаткових накладних, або контракту;
  • маємо зручні інструменти для роботи з транспортними реєстрами;
  • маємо гнучку систему нотифікацій для учасників бізнес-процесів, є можливість налаштування повідомлень на будь-які події в системі;
  • використовуємо систему, як файлове сховище — завантаження файлів в систему спрощує пошук документів, особливо в умовах віддаленої роботи;
  • активно використовуємо шаблони для різних видів угод, в тому числі маємо можливість налаштовувати шаблон під кожного окремого контрагента,- це значно  економить час при створенні печатних форм документів;
  • розроблено кастомізовані звіти щодо результатів виконання окремих програм для різних підрозділів «Сингенти» — це допомагає при підготовці звітів для керівництва по різним аспектам виконання бартерних програм.
MAXGRAIN LTD

MAXGRAIN LTD

Компания MAXGRAIN LTD использует GrainTrack два года, и на сегодня это уже наша основная программа для ведения учета на предприятии.

Вести учет в ней очень удобно за счет широких функциональных возможностей. Учет можно вести в разрезе контрактов, контрагентов, инвойсов и тому подобное. Здесь GrainTrack существенно облегчает нам работу.

Большим плюсом также является наличие такой опции, как выгрузка из системы контрактов, писем и инвойсов. Делать это быстро и удобно.

Нравится гибкость системы. Всегда быстро получаем фидбек от службы поддержки GrainTrack, будь-то необходимость получения каких-либо разъяснений по функционалу или необходимость внесения в систему новых опций.

Программа позволила существенно оптимизировать нашу работу и ускорить операционную деятельность компании.

Олена Гуменюк, менеджер відділу ЗЕД LNZ Group

Олена Гуменюк, менеджер відділу ЗЕД LNZ Group

Вже рік ми співпрацюємо з GrainTrack. Час минає дуже швидко, але ми багато чого встигли за цей період та наразі можу точно сказати, що ми отримали набагато більше ніж планували розпочинаючи спільну працю.

На старті ми чітко вибудували пріоритети та одразу приступили до роботи. Команда GrainTrack весь час підтримувала нас. Ми постійно були на зв’язку, вони приділяли нам стільки часу, скільки нам було необхідно, майже  24/7. Вони намагалися нам у всьому допомагати та своєчасно врахувати всі наші вимоги. Була проведена купа тренінгів та спільних мітів. За нашими запитами було досить швидко виконано багато доопрацювань. В цілому хочеться зазначити, що команда підійшла дуже професійно. За цей час, спільними зусиллями ми довели всі наші процеси майже до ідеалу. А потім почалась війна…..

АНДРІЙ РИЖЕНКО, КЕРІВНИК ДЕПАРТАМЕНТУ ТРЕЙДИНГУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЮ ПРОДУКЦІЄЮ ALFA SMART AGRO

АНДРІЙ РИЖЕНКО, КЕРІВНИК ДЕПАРТАМЕНТУ ТРЕЙДИНГУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЮ ПРОДУКЦІЄЮ ALFA SMART AGRO

Ми користуємося GrainTrack з січня 2018 року, з перших днів відкриття відділу трейдингу в компанії ALFA Smart Agro. Відділ підтримки GrainTrack допоміг налаштувати систему індивідуально під наші потреби та завжди допомагає розібратися у всіх питаннях, які виникають в процесі користування.

Система служить своєрідною єдиною базою, де зберігається інформація про кожну операцію. Якщо нашому співробітнику потрібно знайти якусь інформацію, зробити це дуже зручно і легко.

ТЕТЯНА СИДОРЕНКО, ПРОВІДНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ЕКСПОРТУ ЗЕРНОВИХ ТА ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР ПРАТ «МХП»

ТЕТЯНА СИДОРЕНКО, ПРОВІДНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ЕКСПОРТУ ЗЕРНОВИХ ТА ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР ПРАТ «МХП»

Ми працюємо із Grain Track більше півроку. Використання продукту допомогло оптимізувати робочий час та систематизувало процес виконання експортних контрактів по зерну.

Примха Олександра, проф. з фінансово-економічної безпеки відділу Трейдингу ТОВ «Епіцентр К»

Примха Олександра, проф. з фінансово-економічної безпеки відділу Трейдингу ТОВ «Епіцентр К»

З Grain Track ми вже більше року. Раніше управлінський, фінансовий облік, логістика велися в Exсel. Ведення громіздких портових реєстрів, обробка великих об’ємів інформації, облік та формування платежів нашою маленькою але цілеспрямованою командою відділу забирало багато сил та часу. Людський фактор не виключав можливість помилок в роботі.
Grain Track полегшив ведення обліку зерна в нашій компанії та дозволив оптимізувати час і витрачати його на більш важливі завдання спрямовані на розвиток Агро бізнесу.

Руководитель отдела трейдинга Антон Завалко, Agrostudio group

Руководитель отдела трейдинга Антон Завалко, Agrostudio group

Системой GrainTrack пользуемся уже год. Раньше для учета использовали обычный Exel. Новая программа открыла новые возможности упростив и структурировав работу по ведению отчетности на предприятии и отслеживанию товаропотока.
Благодаря GrainTrack мы смогли свести в одну базу всю информацию по товарообороту, по торговле, структурировать и упростила работу с информацией касательно отгрузки, оплаты.
Это очень экономит время в работе. Если раньше у нас было три-четыре таблицы, касающихся разных направлений работы, – логистика, трейдинг, оплаты, то теперь это находится в одном месте. Ты можешь в любой момент просто посмотреть, что происходит с тем или иным контрактом.
Продукт однозначно стоит того, чтобы использовать его в работе.

Елена Галиченко, менеджер по закупкам ООО «ВВТ ГРУПП»

Елена Галиченко, менеджер по закупкам ООО «ВВТ ГРУПП»

Программа дает возможность оперативно обрабатывать данные за счет автоматической систематизации и иметь перед собой информацию людям, которые принимают решения — буквально в режиме «онлайн» — в данную минуту. Для оперативного менеджмента — рекомендую!

Павел Пестунов, CEO Tauris CA

Павел Пестунов, CEO Tauris CA

Программа по настоящему помогает в работе, связывая документы, логистику, трэйд, финансы. При условии слаженной работы и своевременного внесения данных каждым из департаментов ( логистики, трейда и тд) в режиме он- лайн отражаются все необходимые данные включая фин. результат от одной операции до общей деятельности в любой промежуток времени. Очень полезна и удобна для в т.ч для принятия решений.