Кейс — ALFA Smart Agro

Профіль компанії

ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія повністю відповідає вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії. _____________________________________________________________________________

 

 

Андрій Риженко, керівник департаменту трейдингу сільськогосподарською продукцією ALFA Smart Agro.

Ми користуємося GrainTrack з січня 2018 року, з перших днів відкриття відділу трейдингу в компанії ALFA Smart Agro. Спочатку довелося пройти навчання, зате тепер програма дозволяє економити багато часу і сил.

Відділ підтримки GrainTrack допоміг налаштувати систему індивідуально під наші потреби та завжди допомагає розібратися у всіх питаннях, які виникають в процесі користування.

Система служить своєрідною єдиною базою, де зберігається інформація про кожну операцію. Якщо нашому співробітнику потрібно знайти якусь інформацію, зробити це дуже зручно і легко.

Плюси роботи з GrainTrack:

— Через паспорт за закупівельними і продажними контактами дуже зручно стежити за переміщенням вантажів;

— Розділ «Оплати», де відображається, скільки коштів в конкретний момент є в обігу, скільки було витрачено і скільки отримано, дозволяє зручно спланувати звіт;

— В розділі «Статистика» можна легко вивантажувати дані. Є можливість подивитися узагальнену інформацію в розрізі обсягів продажів і закупівель, культур і контрагентів. Це дуже зручно при формуванні річних звітів.