Кейс — Epicentr

Профіль компанії

Група компаній, що об’єднує мережу будівельних і економічних гіпермаркетів і сільськогосподарський напрямок.
Земельний банк — 111 тис. Га

Уже ні для кого не буде секретом що Епіцентр К – група компаній, яка об’єднує не тільки мережу торгівельних центрів, а і активно займається розвитком сільськогосподарського напрямку. #Епіцентр_Агро Україна побачила в 2015 році і від тоді разом зі збільшенням виробництва, торгівельного обороту, нарощуванням земельного банку, а також розвитком і будівництвом своїх елеваторів та зерносховищ для зберігання власного зерна та зерна сторонніх поклажодавців, постало питання з вибором системи обліку, яка б оптимізувала роботу відділу трейдингу та холдингу в цілому.

Примха Олександра, проф. з фінансово-економічної безпеки відділу Трейдингу ТОВ «Епіцентр К»

«З Grain Track ми вже більше року. Раніше управлінський, фінансовий облік, логістика велися в Exсel. Ведення громіздких портових реєстрів, обробка великих об’ємів інформації, облік та формування платежів нашою маленькою але цілеспрямованою командою відділу забирало багато сил та часу. Людський фактор не виключав можливість помилок в роботі.

З початку не було великої довіри до нового продукту, але пропрацювавши з Grain Track якийсь час – всі сумніви розвіялися.

Команда проекту завжди готова рости разом, змінювати та налаштовувати продукт під потреби користувача. На сьогодні ми повністю налаштували систему під індивідуальні потреби нашої команди та не зупиняємось на цьому.

Переваги Grain Track:
— Ведення реєстрів в розрізі контрактів з накопичувальним підсумком. Швидке отримання необхідної інформації спрощує роботу при підготовці звітів для керівництва;
— Спрощення та пришвидшення роботи з логістикою Раніше кожен траспортний засіб вносився майже в ручному режимі (екзекьюшини та логісти мене зрозуміють) зараз програма автоматично розносить всі т/з, унеможливлює ймовірність помилки в номерах вагонів, ЗН накладних та ттн.
— Cпрощення роботи з контрактами та логістикою значно полегшило ведення блоку «фінанси». Під рукою завжди є спільно розроблені шаблони документів з урахуванням потреб наших експортерів групи компаній Епіцентр Агро та міжнародних партнерів-покупців.

З’явилась можливість автоматичного формування інвойсів та іншої первинної документації необхідної для супроводження угод відділом трейдингу.

Grain Track полегшив ведення обліку зерна в нашій компанії та дозволив оптимізувати час і витрачати його на більш важливі завдання спрямовані на розвиток Агро бізнесу.»


Виставлення рахунків: одна комісія в розмірі 15-50 доларів на кожний другий рахунок

Було

Був відсутній коректний облік експортних контрактів

Стало

Вхідні та вихідні інвойси завдяки можливості наочного відображення неоплачених транспортних засобів формуються індивідуально, що зменшує суми комісій за рахунок меншої кількості інвойсів за експортними контрактами.


Регістри доставки: економія часу до 30-40%

Було

Ведення реєстрів завантаження / вивантаження здійснювалося вручну в Excel

Стало

Автоматизоване ведення реєстрів завантаження / вивантаження.
Внесення вивантаження за допомогою GrainTrack виключає можливість допущення помилок внаслідок автоматичного пошуку відповідності номера накладної (ТТН) та транспортного засобу.
Зручне стеження за невивантаженими транспортними засобами, відсотком втрат і т.д.
Автоматичне створення реєстрів за зовнішніми контрактами для розсилок за необхідними їм шаблонами.


Митне оформлення: економія часу до 50-60%

Було

Ручне формування реєстрів зовнішнім клієнтам

Стало

У накопичувальному реєстрі GrainTrack можна формувати залишки для кожного з експортних контрактів на кожному з терміналів, що допомагає уникнути помилок і оформлення об’ємів по неправильних експортних контрактах і, отже, порушень валютного контролю і штрафних санкцій.


На один звіт витрачалася в середньому 1 година робочого часу, зараз 0

Було

Звітність Excel з ручним підрахунком даних

Стало

Автоматизоване формування звітів про виконання контрактів в розрізі культур / контрагентів тощо.
Можливість віддаленої роботи і отримання необхідних даних за кілька хвилин в будь-який час.