#шотамуклиентов — Use case — Cardiff Commodities

Профиль компании

Cardiff Commodities — это международная торговая компания. Наша деятельность обеспечивает эффективное проведение операций по купле-продаже зерна на выгодных условиях.

Главная деятельность компании — экспорт зерновых и масличных культур преимущественно из Черноморского региона. Мы ведем активную торговлю на разных базисах поставки, применяя современные и инновационные инструменты торговли.

http://cardiff-commodities.com

_____________________________________________________________________________

Іван Черевко, директор компанії Cardiff Commodities.

На ринку існують різні універсальні рішення для автоматизації взаємин із контрагентами – такі як CRM та ERP. Але вони розроблені під бізнес‑процеси на індустріальних ринках, для зернового ринку стандартні рішення не підходять.

Тому пошук кращої системи для обробки інформації у Cardiff Trading зайняв кілька місяців. Розглядали, наприклад, надбудови в бухгалтерській програмі 1С, але зараз вона знаходиться в санкційному списку. Програми, з якими працюють зернотрейдери у США, Європі та Азії, виявилися досить дорогими й до того ж, на думку Черевка, не пристосованими під особливості локального зернотрейдингу.

У червні 2017 року вибір зупинили на розробці компанії GrainTrack, яка складну систему управлінського обліку зернотрейдера зводить до дуже простого формату. Програма допомагає в роботі, пов’язуючи на одному майданчику інформацію про всі контракти, логістику, трейдинг і фінанси. GrainTrack, запрограмована на прогностичну аналітику, здатна розрахувати прибуток і збитки, оперативно виявити проблемні контракти. Такий функціонал дає можливість трейдеру приймати обґрунтовані рішення та сконцентруватися на дієвих заходах розвитку бізнесу, використовувати різний інструментарій для операційної діяльності та стратегічного планування, контролювати ефективність компанії.

Із плюсів програми, зокрема, відзначають те, що можна бачити звіти по всіх операціях та оцінювати результати угод ще до їх реалізації. Крім того, система містить базу контрагентів компанії, інформацію про взаємини з постачальниками та покупцями, повний перелік усіх угод, реєстрів відвантаження та виставлених рахунків.

За допомогою програми можна делегувати та контролювати виконання завдань, відправляти листи й створювати договори. Наприклад, у вкладці «Контракти» менеджер може планувати та погоджувати угоди, відслідковувати логістичний ланцюжок, створювати реєстр автомобілів і вагонів. Програма дозволяє заощадити до 40% витрат часу на облік і комунікацію. До того ж GrainTrack працює у хмарі, що гарантує доступ працівників до всіх даних, прогнозів і розрахунків з будь‑яких гаджетів у будь‑ якій точці світу.

Також хмарна технологія вирішує ще одну проблему – безпеку даних і бізнеса трейдера в цілому, бо їй не загрожують ані атаки рейдерів, ані примусове вилучення серверів силовиками. GrainTrack – досить гнучка програма, її можна налаштувати на будь‑які потреби та забаганки замовника. Наприклад, у своє програмне забезпечення GrainTrack імплементували речі, які в Excel були неможливі, – налаштування звітів під нові торговельні інструменти, автоматичне формування торгової позиції, отримання звітів про статус контрактів, стан фінансового потоку тощо.

Cardiff Trading комфортно співпрацювати з GrainTrack ще й через досить гнучкі домовленості щодо оплати програмного продукту, оперативну технічну підтримку та професійні консультації, індивідуальні допрацювання програми.
Можливості, що надає трейдеру програма, дозволять йому втілювати свої стратегічні плани – розширювати перелік торгових інструментів, які забезпечують ще більший обсяг роботи та розширення географії діяльності. «Ми не зациклюємося на Україні, а прагнемо працювати з іншими головними експортерами світу», – підкреслює директор Cardiff Trading.

Компанія у найближчі роки планує відкривати офіси в країнах – імпортерах українського зерна, аби відслідкувати потреби та тенденції на ринку, прорахувати, звідки вигідніше доставити зерно – з України, Аргентини чи Бразилії. Компанія тепер може впевнено вибирати, на яких умовах їй вигідніше працювати – СРТ, CIF чи FOB. «У нас досить масштабні й агресивні цілі розвитку, ми себе бачимо як міжнародного трейдера, розвиваємося в напрямку нових торговельних інструментів, які дають певну гнучкість при торгівлі товаром, – каже Черевко. – Із програмою GrainTrack це можливо».